1. Головна>
  2. Сервіс>
  3. Гарантія

Гарантія

Гарантія

7 РОКІВ АБО 150 000 КМ

Основна інформація

Основна інформація

Корпорація «УкрАвто» та бренд KIA, представлений в Україні компанією «Фалькон-Авто», у цей складний час стають ще на крок ближче до власників марки. З турботою та підтримкою головним доказом впевненості компанії у надійності власних авто стає унікальна пропозиція для українського авторинку, а саме семирічна гарантія, що розповсюджується на модельний* ряд КІА.
 

Багато що може трапитися за 7 років!

7 років - це час, достатній для здійснення навіть найбільших мрій. Незалежно від того, чого Ви хочете і які Ваші цілі в житті, ми будемо супроводжувати Вас у Ваших досягненнях. Ми гарантуємо найвищу якість навіть у найскладніших умовах.

Найвища якість - наш пріоритет. Ми постійно підвищуємо і піклуємося про стандарти на кожному етапі використання автомобілів нашими клієнтами.

 

Ми є єдиною компанією на українському ринку, що пропонує гарантію 7 років / 150 000 км.

 

Умови гарантії на а/м KIA
Умови гарантії на а/м KIA Niro
Умови гарантії на а/м KIA Soul EV 

 

*Гарантія 7 років або 150 000 км, в залежності від того, що настане раніше,  розповсюджується на окремі моделі KIA, а саме: Sportage, Ceed, Ceed SW, XCeed, Stonic, придбані в офіційній дилерській мережі ТОВ «Фалькон-Авто» виключно з 01.10.2020 року. Гарантія на всі інші моделі KIA такі як: Picanto, Rio, Sorento, Stinger,  Soul EV складає 5 років або 150 000 км, в залежності від того, що настане раніше. Детальні умови гаранатії та обмеження зазначені у сервісній документації. 


Високі стандарти якості

Автомобілі Kia виробляються за найвищими стандартами в автомобільній промисловості. Саме якість дозволяє нам пропонувати нашим клієнтам найтривалішу гарантію в Європі.

Гарантія на автомобіль

Якщо автомобіль правильно та регулярно обслуговувався, у разі його продажу гарантія може бути перейти в спадок до наступного власника без будь-яких проблем.

Користуйтесь без стресу

KIA є єдиним виробником автомобілів у Європі, який пропонує 7-річну гарантію на 150 000 км пробігу, тим самим забезпечуючи своїм клієнтам спокій і комфорт під час  користування автомобілем.

Висока вартість перепродажу

Дякуючи більш низьким витратам на технічне обслуговування, Ви можете розраховувати на більш високу вартість Вашого автомобіля, якщо його забажаєте продати в майбутньому.

 

Діє в Європі

Гарантія Kia діє в більш ніж 20 європейських країнах.

Дефекти та несправності

Гарантія поширюється на будь-які дефекти, виявлені під час звичайного користування автомобілем і які могли виникнути в процесі виробництва. Сюди не не відносяться  несправності, що виникають внаслідок нормального використання, такі як, наприклад, пошкодження поверхні шин або знос гальмівних дисків.

Запасні частини та сервісне обслуговування

Дворічна гарантія поширюється на запасні частини, придбані у дилерському центрі KIA разом із послугою заміни.