Новини
KIA оголошує вигоду* 1000 євро на всі модифікації CEED (SW, PROCEED) та 900 доларів на Stonic!

KIA оголошує вигоду* 1000 євро на всі модифікації CEED (SW, PROCEED) та 900 доларів на Stonic!

2020-05-13

На період карантину популярний та стильний та динамічний KIA Ceed у всіх модифікаціях кузова та комплектаціях 2019 року стає доступнішим на 1000 Євро. 

У період з 09 травня і до закінчення карантину KIA Ceed  буде доступний за неймовірно привабливими цінами. Так, стартова версія Ceed 2019 року випуску в комплектації «Комфорт» з бензиновим мотором 1,4 і механічною 6-ступінчастою КПП пропонується за ціною від 13 500 Євро **!

Найбільш популярний KIA Ceed у виконанні «Бізнес» з бензиновим атмосферним мотором 1,6 і автоматичною КПП, в рамках спеціальної пропозиції коштує від 17 400 Євро **. Дана модифікація відрізняється неймовірно насиченим оснащенням, що включає мультимедійну систему з 7-дюймовим дисплеєм, Android Auto і Apple Car Play, зимовий пакет, клімат-контроль, датчики дощу і світла, а також багато іншого. Модель в аналогічному виконанні, але у практичному кузові універсал, обійдеться потенційному власнику 18 000 Євро **, а для поціновувачів механічної КПП – 17 000** Євро. Стартова версія практичного та сімейного універсала у виконанні «Комфорт» з бензиновим двигуном 1.6 та механічною КПП складатиме 14 600** Євро.

А для тих, хто обирає симбіоз спортивного духу, практичності та динаміки, ми пропонуємо обрати KIA Proceed який  все це органічно поєднує у собі революційний кузов Shooting Brake у виконанні «Джи-Ті Лайн» з неймовірним комплектом hi-tech опцій,  двигуном 1.4 T-GDI та коробкою 7DCT доступний до закінчення карантину лише за 24 000 Євро**.

Також, автомобілістам, які бачать себе виключно за кермом яскравого, емоційного та такого, що привертає увагу, компакт- кросовера, повідомляємо, що KIA Stonic в комплектації «Бізнес» 2019 року випуску з бензиновим двигуном 1.4 та 6-ти ступеневою автоматичною КПП в рамках спеціальної пропозиції до кінця карантину коштує 18 000 USD **, який  укомплектований мультимедійною системою з 7-дюймовим дисплеєм, Android Auto і Apple Car Play, зимовим пакетом, клімат-контроль, датчиком світла, легкосплавними колісними дисками та ще чималим набором опцій.

 

З деталями оснащення Kia Ceed та Stonic можна ознайомитися за посиланням:

Ceed

https://kia.odessa.ua/model-catalog-page/newceed/newceed-komplektaciji-ta-cini

Ceed SW

https://kia.odessa.ua/model-catalog-page/noviy-ceed-sw/komplektaciji-ta-cini

Proceed 

https://kia.odessa.ua/model-catalog-page/noviy-proceed/komplektaciji-ta-cini

Stonic

https://kia.odessa.ua/model-catalog-page/stonic/stonic-komplektaciji-ta-cini

 

Гарантія *** на автомобіль становить 5 років або 150 000 км (в залежності від того, що настане раніше).

* Під «вигодою» мається на увазі різниця від зниження ціни в порівнянні з цінами, що діяли до 08.05.2020. Сума зниження залежить від моделі та комплектації автомобіля.

** Ціни і сума вигоди включаючи ПДВ станом на 09.05.2020 р Розрахунки в гривні за курсом, зазначеним на сайті https://www.kia.com/ua/main.html в день виписки рахунку-фактури.

*** Детальні умови гарантії та обмеження гарантії відображено в супровідній документації до автомобіля.

 

Спеціальна пропозиція діє на обмежений склад автомобілів в період з 09.05.2020 до закінчення карантину. Зовнішній вигляд і оснащення автомобілів в салонах можуть відрізнятися від наведених у рекламі.